Granule Aport Security 15 kg

Krmivo ACANA  vyrobené z najlepších kanadských surovín, vytvorených pre výživu psov a mačiek podľa ich prirodzenej adaptácie na príjem mäsitej potravy bohatej na proteíny. V krmive sú použité výhradne čerstvé suroviny, teda suroviny, ktoré neboli nikdy mrazené a neobsahujú žiadne konzervačné látky. Sú vždy plné zdraviu prospešných látok, ktoré dodávajú kompletnú výživu. ACANA zaručuje, že udrží Vášho psa alebo mačku šťastnú, zdravú a silnú.

Aport Security 15 kg

Aport Security je špeciálne krmivo pre služobné psy, na ktoré sú kladené zvláštne požiadavky. Služobný pes si musí zachovať pracovný elán, náležitú vytrvalosť a dobre sa sústrediť na zadanú úlohu. Zvlášť vyberané a upravované vysoko kvalitné suroviny v SECURITY zaručujú vynikajúcu stráviteľnosť a kompletné pokrytie potrieb služobných psov.

 

Znaky krmiva Aport Security:

Vitamíny E a C zvyšujú imunitu.

           

Lyzín a metionín sú dôležité pre obnovu svalov a udržanie dobrej kondície.

Tvar a štruktúra granúl spolu so správnym pomerom vápnika a fosforu podporujú zdravý chrup.

Biotín zabezpečuje lesklú, zdravú srsť a obmedzuje vypadávanie chlpov.

Omega-3 a 6 mastné kyseliny obmedzujú výskyt kožných problémov a vitamín A spoločne s vitamínmi skupiny B regeneruje pokožku.

                               

 

Základné suroviny krmiva Aport Security:

Hydinová múčka, kukurica, pšenica, jačmeň, hydinový tuk, ľanové semienko, komplex vitamínov a mikroprvkov, lyzín, metionín.

Máte otázku k tomuto produktu?

[contact-form-7 id="272" title="CF"]